Okulary L002 01 oprawka oraz najwyższej jakości soczewki STANDARD PLUS

00139
€66,74
Subtelna klasyka
Dostępny
1
Szczegóły produktu

Ręcznie wykonane oprawki i jednoogniskowe soczewki korekcyjne lub „zerówki” o najwyższych parametrach:

Dostępne typy soczewek:

STANDARD PLUS najwyższej jakości soczewki przeźroczyste CLEAR VIEW NANO GUARD (w cenie produktu).

MELANINA MAX PROTECT najwyższa ochrona przed niebieskim światłem NANO GUARD. Soczewki w całości odlane z materiału z melaniną, dzięki czemu blokują niebieskie światło nawet w 90%. Najlepsza ochrona oczu przed skutkami nadmiernej ekspozycji na światło ekranów komputerów, telefonów czy telewizorów. Posiadają nanopowłokę zwiększającą kontrast i przejrzystość obrazu.

SOFT ADAPTIVE FOTOCHROM łagodne dopasowanie do warunków zewnętrznych NANO GUARD. Soczewki, które zabarwiają się pod wpływem promieniowania UV i temperatury, dostosowując do warunków oświetlenia. Możliwy kolor zabarwienia: szary lub brązowy.

Jak zamówić okulary w sklepie on-line?

  1. Wybierz dla siebie oprawkę.
  2. Teraz zobaczysz opcje soczewek. Wybierz swoją opcję.
  3. Jeśli masz receptę możesz ją dodać jako plik do zamówienia. Możesz też dosłać ją później.
  4. Zaraz po tym jak dokonałeś zamówienia otrzymasz od nas e-maila z plikiem, który zawiera instrukcję i rysunek specjalnej linijki. W prosty sposób zmierzysz rozstaw swoich źrenic i podasz nam tą informację.
  5. Teraz już tylko czekasz na przesyłkę od Eye-Q-Optics.

Cena produktu obejmuje wybraną oprawkę wyposażoną w najwyższej jakości soczewki okularowe przeźroczyste typu STANDARD PLUS najwyższej jakości soczewki przeźroczyste CLEAR VIEW NANO GUARD.

Możesz też wybrać inny typ soczewki zaznaczając go w opcjach produktu.

W cenie produktu wykonujemy soczewki asferyczne, minimalizujące zniekształcenia oka występujące przy wyższych mocach soczewek (powyżej +/-2 dioptrii).

Zapisz ten produkt na później